Zpět na DISKUZE

Hudba k videu

Dobrý den, prosím o radu jak najít  v počítači hudbu, kterou chci přidat jako podkres k videu z rodinných fotek , nebo  k promítání  v programu , či v prezentaci. Děkuji L.Vepřeková.

Obrázek autora
Libuše Vepřeková
Před 3 měsíci (10.05.2021 18:13)
Byl tento dotaz užitečný?
Obrázek autora
Hana Tomková
Před 2 měsíci
Dobrý den paní Vepřeková, můžete také stahovat hudbu, kterou si vyberete na YouTube. Existuje mnoho stránek, které umožňují stahovat audio nebo video po vložení odkazu. Můžete použít například tuto stránku: https://yout.com/. Postup: 1. Vyhledejte si hudbu, kterou chcete stáhnout na youtube.com. 2. Klikněte si adresního řádku, vyberte celý text, a zkopírujte adresu videa (Ctrl+C). 3. Otevřete si stránku https://yout.com/. 4. Vložte adresu YouTube videa do řádku na stránce a potvrďte. 5. Navolte si možnosti - Formát, Kvalitu, Název, Umělce 6. Klikněte na Převod formátu... 7. Vyberte kam se soubor uloží.
Byla tato odpověď užitečná?
Obrázek autora
Karolína Lebedová
Před 3 měsíci
Dobrý den, na stránce uloz.to si můžete konkrétní skladbu vyhledat, nebo si v záložce audio nějakou vybrat. Z této stránky můžete stahovat soubory zdarma. Klikněte na vybranou skladbu a z dvou tlačítek vyberte to s možností stáhnout pomalu. Buď se spustí rovnou stahování, nebo budete muset nejdříve opsat písmena z obrázku a pak začne stahování.
Byla tato odpověď užitečná?
Načítání