Zpět na DISKUZE

Jak správně používat Facebook

Dobrý den,

Facebook používám sice mnoho let, ale ne úplně ke sve spokojenosti. Na jednu stranu je to vítaný pomocník v efektivním přísunu a třídění informací, na druhé straně mě otravuje a zatěžuje  spousta všelijakého "plevelu a balastu". Nejsem si jistá nastavením svého soukromí, jak zvolit, koho chci a koho nechci sledovat, jak se vypořádat s reklamou, která někdy jde zrušit , jindy zase ne ... a našlo by se toho víc. Ideální by byl nějaký návod, manuál, průvodce, ale nevím, kde ho hledat. Vítám každou radu, zkušenost. Děkuji předem a přeji hezký den.

Ivana

 

Obrázek autora
Ivana Čepková
Před 4 měsíci (28.05.2021 11:18)
Byl tento dotaz užitečný?
Obrázek autora
Lucie Kopecká
Před 4 měsíci
Dobrý den, reklamy na Facebooku nelze oficiálně na stránkách nijak vypnout. Lze je z části blokovat pomocí externích programů, jako je například Adblock Plus. Ohledně bezpečného užívání sociálních sítí a nastavení soukromí chystáme článek, který bude již brzy k dispozici. Prozatím doporučuji pročíst tento:https://www.google.com/amp/s/365tipu.cz/2018/09/07/tip1165-jak-nastavit-soukromi-na-facebooku-22-kroku-ktere-soukromi-stejne-nezajisti/amp/ . Neváhejte se na nás obrátit s případnými nejasnostmi nebo dalšími dotazy, rádi pro Vás vytvoříme potřebné návody a články. S pozdravem, Lucie
Byla tato odpověď užitečná?
Obrázek autora
Kirill Rumyantsev
Před 4 měsíci
Přidání a odebrání lidí z Vašeho senzamu lidí na facebooku na počítači: 1. Přejděte na stránku facebook.com a pokud bude potřeba přihlaste se do svého účtu. 2. Najeďte myší na fotku vašeho profilu v horním pravém rohu a klikněte na ní. Měli byste se ocitnout na stránce svého profilu. 3. Potom jděte dolů a klikněte na tlačítko "Přátelé". Přenese Vás to na stránku kde budou zobrazeny všichni Vaší přátelé. 4. Vedle fotky a jména Vašeho kamaráda najdete tlačítko, které vypadá jako tři tečky vedle sebe "..." . Klikněte na ně a zobrazí se Vám malé okno, ve kterém můžete přidat toho přítele či přítelkyni do složky "Oblíbené", přestat je sledovat na facebooku nebo odebrat je z Vašeho seznamu přátel.
Byla tato odpověď užitečná?
Obrázek autora
Hana Tomková
Před 4 měsíci
Dobrý den paní Čepková, děkujeme za Váš dotaz. Vzhledem k obsáhlosti tématu, na odpovědi pracujeme.
Byla tato odpověď užitečná?
Načítání